Nyomás alatti szűrő Osaga ODF-6000, 6000L tóméretig, 9W UVC
ÖsszehasonlítNyomás alatti szűrő Osaga ODF-6000, 6000L tóméretig, 9W UVC
Kapcsolódó termékek
-
Nyomás alatti szűrők
Nyomás alatti szűrő Velda Clear Control 75 szűrő 36 Wattos UVC-vel
Nyomás alatti szűrő UVC-vel.
Ajánlott tavakhoz, a tisztított víz nyomás alatt hagyja el a szűrőt, így kisebb patakok vízesések működtetésére is alkalmas.
Egyszerű karbantartás 7 állásos váltószelep segítségével.Cikkszám: 126371173630 Ft -
Nyomás alatti szűrők
Nyomás alatti szűrő Oase FiltoClear 12000
A mechanikus-biológiai nyomásszűrő integrált 18 wattos UVC tisztítóval, beleértve az optikai funkciószabályozást is, kiváló minőségű, 380 x 510 mm-es műanyag házzal, integrált bemenetekkel és kimenetekkel 1½ „és 2” tömlőfúvókákkal a fedélben, üzemi nyomás használat patak vagy víz funkció használata, Easyclean technológia az egyszerű szűrőtisztításért és 5 m kábelhossz. 2 + 1 év garanciát kap, beleértve a tiszta víz garanciáját.
Cikkszám: 51244143900 Ft -
Nyomás alatti szűrők
Nyomás alatti szűrő Oase FiltoClear 16000
A mechanikus-biológiai nyomásszűrő integrált 24 wattos UVC derítővel, beleértve az optikai funkciószabályozást is, kiváló minőségű, 380 x 630 mm-es műanyag házzal, integrált bemenetekkel és kimenetekkel univerzális lépcsős tömlőfúvókával 1 ½ „-től 2”-ig a burkolatban, használata üzemi nyomás vízfolyás vagy vízi jellemző működtetéséhez, Easyclean technológia az egyszerű szűrőtisztításért és 5 m kábelhossz. 2 + 1 év garanciát kap, beleértve a tiszta víz garanciáját.
Cikkszám: 51247160080 Ft -
Nyomás alatti szűrő szettek
Nyomás alatti szűrő szett Velda Clear Control 50 set
Ha vízesést vagy patakot szeretne telepíteni, fontos, hogy a tó vize kristálytiszta legyen és maradjon.
A Clear Control nyomásszűrők ellenállnak a nagy nyomásnak, és a víz áthidalja a szűrő utáni magasságkülönbséget.
A Green Line tószivattyú nagy kapacitással rendelkezik alacsony energiafogyasztás mellett.Cikkszám: 126331184880 Ft