Kiváló minőségű UV-C csere izzó.
Szabványos lámpatalp – minden (G23 foglalatú) gyártmányhoz illeszkedik.
Ajánlott minden szezonban cserélni, hogy megfelelő hatást váltson ki.
| Tömeg | 0,05 kg |
|---|---|
| Méretek | 25 × 38 × 268 mm |
| Gyártó |










Tólevegőztető készlet Oase OxyTex Set 1000
50249
Egércsapda, fa,2db-os szett Nature
6060103
Tólevegőztető kiegészítő Oase OxyTex 1000
50290
Részösszeg: 143350 Ft





6680 Ft
egységár: 6680 Ft /db
Kiváló minőségű UV-C csere izzó.
Szabványos lámpatalp – minden (G23 foglalatú) gyártmányhoz illeszkedik.
Ajánlott minden szezonban cserélni, hogy megfelelő hatást váltson ki.
| Tömeg | 0,05 kg |
|---|---|
| Méretek | 25 × 38 × 268 mm |
| Gyártó |
A sokoldalú tószellőztető komplett készlet csatlakozásra készen: 5 méter hosszú levegőtömlőhöz csatlakoztatva az OxyTex 400 és az erős AquaOxy 500 levegőztető szivattyú oxigénnel látja el a tavat, miközben a víz 500 m³ / óra sebességgel kering. Összehasonlíthatatlan azonban, hogy az OxyTex a flórához alkalmazkodó rostjaival rengeteg helyet kínál a mikroorganizmusoknak. Ezek serkentik a tápanyagok lebomlását, és a Clear Water System kiegészítéseként akár 25%-kal növelik a szűrő teljesítményét. Erős OASE minőség: 2 év garanciát kap.
Az UVC tisztító eltávolítja a lebegő algákat, csökkenti a káros baktériumok számát és így tiszta vizet biztosít. A készülék automatikus öntisztító rendszerrel, vezérlőablakkal, 72 watt energiafogyasztással, egyedi áramlásszabályozású bypass technológiával, bypass nélküli átjáróval 9000 l / h, univerzális lépcsős tömlőfúvókával ¾ „2-ig”, 5 m kábelhosszúság, áramlási fúvóka és 230 V / 50 Hz névleges feszültség Ideális ProfiClear, BioTec 30 és BioTec ScreenMatic 36 csatlakoztatásához. A garancia 2 év.
Az UVC tisztító eltávolítja a lebegő algákat, csökkenti a káros baktériumok számát és így tiszta vizet biztosít. A készülék automatikus öntisztító rendszerrel, vezérlőablakkal, 55 watt energiafogyasztással, egyedi áramlásszabályozású bypass technológiával, 6500 l / h bypass nélküli átjáróval, ¾ „(19 mm) univerzális lépcsős tömlőfúvókával rendelkezik. 2”-ig (51 mm), a kábel hossza 5 m, az áramlási fúvóka és a névleges feszültség 230 V / 50 Hz. Optimális a BioSmart 36000 és a BioTec Screenmatic 12-18 csatlakoztatásához. A garancia 2 év.


