Díszhaltáp granulátum Rasbóra és kis Dánió halnak JBL Pronovo Danio Grano XS 100ml Click
Akváriumi élelmiszer granulátum XS méretben minden kis márnához és rasborához 3-5 cm-től
2690 Ft
egységár: 26900 Ft /l
Prebiotikus és süllyedő akváriumi haleledel:
A táplálékban lévő speciális rostok táplálják a pozitív bélbaktériumokat az egészséges emésztés érdekében.
Természetes alapanyagok mesterséges adalékanyagok nélkül a természetes táplálkozáshoz és az egészséges akváriumi halakhoz.
JBL kutató expedíciókon tesztelve a trópusokon.
Nagyon magas elfogadottság még a válogatós márnafajok között is a kiváló minőségű nyersanyagoknak köszönhetően, mint a lazac, garnélarák, spirulina és rovarok.
Nagyon jó minőségű természetes krillből és spirulinából származó asztaxantinnal, amely tökéletes színfejlődést biztosít a márnákban és rasborákban.
Szállítási terjedelem: Eredeti zárt, lég- és fényzáró, újrahasznosítható doboz kattanós adagolóval etetési segédeszközként.
A díszhalak biológiai fajkoncepciója:
A közösségi akváriumok számára szánt alapvető élelmiszerek, például a JBL PRONOVO BEL mellett a JBL PRONOVO fajkoncepció is elérhető halai számára.
A fajkoncepción belül kifejezetten a halfajoknak megfelelő táplálékot lehet kiegészíteni, vagy főtáplálék helyett választani.
Nem baj, ha pl. B. A betta hala a márnája táplálékát is megeszi, és fordítva.
Az egyetlen fontos dolog az, hogy minden halcsoport számára megfelelő táplálékot kínáljon.
A változatosság mindig pozitívum!
Szeretnél pl. Például pontosan a megfelelő táplálékkal szeretné etetni márnáját és rasboráját?
Semmi gond: A JBL fajkoncepciójában találsz egy szájbarát granulátumot a márnák (és más kis rasborák) számára, melynek összetétele pontosan igazodik a halak igényeihez, beleértve a rovarokat is, a JBL PRONOVO DANIO.
Természetes élőhelyükön Délkelet-Ázsiában és Afrikában a márnák és a rasborák sokféle víztípusban élnek.
Végső, de meglehetősen kicsi szájukkal „felszedik” az ételt a vízből vagy a földből.
A megfelelő ételméret:
A megfelelő etetés nagyon fontos szempontja a szájnak megfelelő táplálék mérete.
Főleg a kis méretű halfajtáknál fontos, hogy az állatok a szájukba kapják a táplálék falatait, mert nem tudnak rendesen leharapni.
Ha két bélésméretben bizonytalan, mindig a kisebbet válassza.
A ragadozó halfajok sokkal jobban megbirkóznak a nagyobb ételdarabokkal, mivel az étrendjükben „túl nagy” ételdarabok is előfordulnak.
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Méretek | 100 × 50 × 50 mm |
| Gyártó |
















Okos vízteszt utántöltő JBL ProScan Recharge
Kerti tó világítás Oase LunAqua 10 Halogén
Akvárium bútorral, Oase HighLine WhiteGlass 400 fekete
Árnyékoló, belátásgátló Nortene Recynet 2x10m antracit
Madárriasztó holló Swissinno Natural Control
Árnyékoló, belátásgátló Nortene Recynet 1,5x50m barna
Elektromos szúnyogirtó Weitech Inzzzector Racquet
Szobor és díszszökőkút szivattyú Oase Aquarius Universal 1000
Kerti tó és kert világítás Oase LunAqua 3 LED Set 1
Kerti, okos, csatlakozó ajzat Oase InScenio FM-Master EGC Home
Víztisztító a víz zavarosságának megszüntetésére JBL CleroPond 2,5l 















